środa, 23 grudnia 2015

DEKORCJA OKIEN


Czasem nie potrzeba przeprowadzać kapitalnego remontu, aby nasze cztery kąty wyglądały inaczej. Wystarczy zmienić wystrój okna, aby kompletnie odmienić charakter pomieszczenia. Poniżej wskazówki, jak za pomocą dekoracji okiennych zmienić nieciekawe wnętrze w nowoczesną przestrzeń. W zależności od oczekiwanego efektu możemy zdecydować się na rolety rzymskie, tradycyjne czy typu screen, które nie tylko zapewniają prywatność i świetnie chronią przed słońcem, ale również stanowią oryginalną dekorację. I to nie tylko samego okna, a całego pomieszczenia. 


www.lotari.plSZEROKI WYBÓR


Roleta zaciemniająca czy dekoracyjna? Żaluzje czy rolety plisowane? A może roleta typu screen? Bardzo szeroki wybór sprawia, że bez trudu dopasujemy właściwy rodzaj dekoracji. Wiele propozycji znajdziemy w sklepie internetowym Lotari. Jeśli nie jesteśmy pewni materiału zawsze możemy zamówić próbki tkanin, aby sprawdzić kolorytyskę czy stopień przepuszczania światła.


www.lotari.plW ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB


Rolety zewnętrzne i wewnętrzne albo żaluzje będą świetnym dopełnieniem wnętrza. Mogą być również dominantą, jeśli zdecydujemy się na tkaniny w oryginalnych wzorach i kolorach. Materiał przepuszczający światło podkreśli charakter wnętrza i wzbogaci je o ciekawe efekty świetlne. Ciemne rolety o zdecydowanych kolorach będą doskonale zaciemniały pomieszczenie i redukowały straty ciepła. Natomiast jasne rolety o pastelowych barwach i delikatnych wzorach świetnie sprawdzą się w niewielkich mieszkaniach, gdzie optycznie powiększą wnętrze.


www.lotari.pl
ROLETY WEWNĘTRZNE


Rolety dekoracyjne zapewniją poczucie prywatności jednocześnie wpuszczając naturalne światło. Te na haczykach oferują 3-stopniową obsługę, podczas gdy rolety na prowadnicach umożliwiają zatrzymanie w dowolnym miejscu okna. Idealnie sprawdzą się w salonie, gabinecie czy w innych wnętrzach, gdzie potrzebujemy chwili prywatności i przyciemnienia światła. Jeśli zależy nam na 100% zaciemnieniu możemy zdecydować się na rolety zaciemniające. Idealnie sprawdzą się w sypialni, pokoju dziecka lub w innych pomieszczeniach, w których zależy nam na zaciemnieniu i poprawie izolacji.


www.lotari.plROLETY PLISOWANE


Rolety plisowane to najlepszy sposób na pełną kontrolę światła dziennego. Stworzą wyjątkowe, efekty świetlne. Rolety nie mają kasetonu montowanego w górnej części okna, dzięki czemu mogą być zatrzymane w dowolnym miejscu. Daje to wiele możliwości kontroli wpadającego światła i ochrony przed widokiem z zewnątrz. 
ŻALUZJE


Żaluzje pozwalają na kontrolę kąta padania światła i zapewniają osłonę przed widokiem z zewnątrz. Oferują wiele możliwości osłony - od efektu zaciemnienia przez wybór różnych kątów padania światła, nawet do pełnego odsłonięcia okna. Te zbudowane z aluminium są łatwe w czyszczeniu i sprawdzą się w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak kuchnia czy łazienka.


www.lotari.plMODNE OKNO

Warto śledzić trendy w aranżacji okien, ponieważ rynek jest bardzo bogaty i dynamiczny. Właściwie dobrana dekoracja okienna bywa najważniejszym punktem aranżacji pomieszczenia. Warto zadbać o to, aby zastosowane dekoracje komponowały się z wystrojem całego wnętrza. A jak pokazuje przegląd asortymentu Lotari - możliwości mamy bardzo wiele.


1 komentarz:

moni.ka pisze...

Zdecydowanie ostatnia roleta najlepsza :)