O mnie


www.pigasus-shop.de

Mam na imię Kasia, mam 29 lat. Mieszkam we Wrocławiu.

Do założenia bloga na temat urządzania wnętrz przymierzałam się od dłuższego czasu, ale dopiero noworoczna obietnica (2012/2013) okazała się dobrą motywacją. Projektowanie wnętrz jest moją pasją odkąd sięgam pamięcią. W wyobraźni stworzyłam już niejedno wnętrze, obecnie tworzę portfolio projektów zrealizowanych. To co najbardziej podoba mi się w projektowaniu to multidyscyplinarność. Staram się aby wskazówki na blogu łączyły estetykę z ergonomią. Na "e" jest też mój ulubiony styl w architekturze czyli eklektyzm.

Zapraszam do odwiedzin. Staram się pisać tak często jak to tylko możliwe. Mam nadzieję, że poczujesz się tu "jak w domu" !

Ka.Ja

Blog chroniony jest prawem autorskim. Nie zgadzam się na kopiowanie i wykorzystywanie bloga w internecie lub publikacjach drukowanych bez mojej zgody. (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych).


6 komentarzy:

Pirania pisze...

CHAPEAU BAS!
dziękuję za to że zdecydowałaś się o tym pisać :-)

Anonimowy pisze...

bardzo zadbany i czytelny blog
fajnie sie go czyta

pozdrawiam

Monika Durkiewicz pisze...

Piękny blog, super zdjęcia, dużo konkretnych informacji...Czuję się tu jak w domu! Czekam na posty o stylach. Znalazłam już: francuski, prowansalski, rustykalny i skandynawski. Super posty!

Taka Troche pisze...

Podziwiam ludzi którzy robią coś z pasją. Kreatywnie. Po prostu tak jak lubię:) Z ciekawością czekam na kolejny post..

Dorota Miernicka pisze...

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pni bloga. Właśnie takich inspiracji potrzebowałam. Aranżacje, opinie, wskazówki są przejrzyste, skondensowane, bez dziwactw, ale niektóre bardzo nowatorskie a przy tym niezwykle praktyczne :) Gratuluję. Świetny blog :)

Plinka Ka pisze...

Świetny blog, sporo informacji i ciekawych inspiracji;) Na pewno będę zaglądać częściej!